sadsad x
asdasd
Ürünleri Sırala
Toplam 99 ürün görüntüleniyor

Lumberjack Modelleri

Kuruluşu 1945 yılında İtalya’ya dayanan Lumberjack markası 2012 yılından beri Türkiye bünyesinde hizmet veriyor.

Ürün yelpazesi; ayakkabı, çanta, aksesuar ve mont ürünlerinden oluşan marka kaliteli ürünleri sayesinde Avrupa ve Türkiye’de pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Kış aylarının yaklaşmasıyla ortaya çıkan mont ihtiyacı markanın kaliteli ürünleri sayesinde karşılanıyor.

Bu nedenle müşterilerimiz için markaya ait mont çeşitlerini inceleyebilecekleri bir kategori hazırladık. Kadın ve erkeklere özel üretilmiş olan kaliteli montları giymek ve soğuğa karşı önlem almak istiyorsanız sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Lumberjack modelleri kategorimizde şu ürün grup ve modellerine ulaşabilirsiniz;

Kapüşonlu mont:

Sayfada yer alan mont modelleri arasında kapüşonlu montlar da bulunuyor. Kapüşon sayesinde kar ve yağmur yağışlarında saçların ıslanmasından korunabilir. Bu montlardaki kapüşonlar tak çıkar ve sabit türlerde bulunur.

Kısa mont:

Markaya ait en önemli mont grubu kısa montlardır. Bel hizasında biten bu montlar sayesinde rahat hareket edilir ve günlük hayatta sıkıntı yaşanmadan kullanılabilir. Kısa montlar cepli, dik yaka ve hakim yaka gibi modellere sahiptir. Bu ürün çeşitliliği sayesinde mont seçiminde zevk ön planda tutulabilir.

Cepli mont:

Cep pek çok kişinin giyim ürünlerinde aradığı detaydır. Telefon, para ve anahtar gibi eşyaların koyulması için mont modelleri cepli olarak tasarlanmıştır. Böylelikle kadın veya erkeklerin eşyaları için çanta taşımalarına gerek kalmaz. Mont modellerindeki cepler dış, iç ve dış-iç şeklinde tasarlanmıştır.

Dik yaka mont:

Dik yaka montlar kategorimizde bulunabilecek mont modellerindendir. Dik yaka sayesinde boynun soğuktan korunması mümkün olur. Dik yaka fermuarla desteklenerek soğuğun vücuda ulaşması ekstra engellenir.

Bu modellerdeki montları erkek veya kadın için üretilmiş olmasına, beden yapılarına, yaka türlerine ve renklerine göre tercih edebilirsiniz. Kategorimizde satış için hazırlanmış olan montlara ait görseller de vardır. Böylelikle beğendiğiniz mont modelinin size uygun olup olmayacağına karar verebilirsiniz.

Lumberjack Mont Modelleri

Soğuk havalarda hastalanmamak ve vücudu korumak için montlara ihtiyaç duyuluyor. Bu nedenle kış sezonunun yaklaşmasıyla sezona uygun mont modelleri satışa hazırlanıyor. Lumberjack mont modelleri sezona uygunluk ve kaliteleri sayesinde mont arayışında olan kadın ve erkeklerin seçimini kolaylaştırıyor. Yağmura, rüzgara ve soğuğa karşı koruyucu özelliklere sahip olarak üretilen montlar kış bitimine kadar rahatlıkla kullanılabiliyor. Ayrıca üretiminde kullanılan polyester, organik pamuk, polywiskon ve poliamid gibi materyallerde kaliteye önem verilmesi sayesinde satın alınan montların yıllarca kış mevsiminde kullanılması mümkün oluyor.

Joseph Coat, Perry Coat, Rita Coat, Basic Padded Coat, Space Coat, Nolan Coat ve Lucas Coat sayfadan satın alınabilecek lumberjack mont modelleri arasında yer alıyor. Bu modellere ait montlar kısa, kapüşonlu, cepli, dik yaka, hakim yaka ve fermuarlı olarak da tercih edilebiliyor.

Lumberjack Kadın Mont

Mont satın almak isteyen kadınları için hem şıklık hem de soğuktan koruyuculuk ön planda oluyor. Bu nedenle kadınların mont seçimini yapmaları zor olabiliyor. Bunun için sayfamızda lumberjack kadın mont modelleri geniş yer tutuyor. Kadın montlarında görülen çeşitler ise dik yakalı, kapüşonlu, hakim yakalı ve cepli olarak gruplandırılabiliyor. Bu mont çeşitlerinde tercih edilen materyaller ise polywiskon, polyester, dokuma, poliamid ve organik pamuk oluyor.

Lumberjack Erkek Mont

Erkekler için hazırlanmış olan lumberjack erkek mont modelleri ise klasik çizgileri üzerinde barındırıyor. Bu sayede erkeklerin montları her ortamda rahatça giymeleri mümkün oluyor. Markaya ait erkek montlarında mavi, siyah ve lacivert gibi klasik renklere en çok tercih edilenler oluyor. Ancak renkli giyinmeyi tercih eden erkekler için kırmızı, gri, haki ve açık mavi gibi renk seçenekleri de kategoride yer alıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.