sadsad x
asdasd

Slipstop

Ürünleri Sırala
Toplam 170 ürün görüntüleniyor

Slipstop İle Tanışın

Çocuklarımız bizim için çok değerli. Eğlendikleri, oynayıp, zıpladıkları zeminler kaygan ya da sağlam olmayabilir. Tatil zamanında, çocuklarımızın güvenle eğlendiğini görmek hepimizi çok mutlu eder. Slipstop kaymaz tabanlı ayakkabılar çocuklarınızın güvenli ve mutlu adımlar atmasına yardımcı oluyor.

Slipstop Renkli Deniz Ayakkabıları

En eğlenceli zamanlarda, renkli deniz ayakkabılarıyla çocuklarımız çok mutlu ve güvende. Slipstop’un kaygan zeminlerde güçlü yer tutuşlu kaymaz tabanlı ayakkabıları keyifli tatiller için çantanızda bulunması gereken ürünlerden. Erkek çocuk deniz ayakkabısı; onun sevebileceği mavi, turuncu, yeşil birçok renkte ve desende. Kız çocuk deniz ayakkabısı pembe, sarı, turuncu birçok canlı renk ve desenlerle süslü. Çocuklarınızın severek giyeceği deniz ayakkabıları markastok.com’da.

Slipstop İle Güvenli Adımlar

Park, oyun alanı, deniz, havuz çocukların oyun oynadığı her alan tehlikeli bir zemine dönüşebilir. Slipstop kaymaz tabanlı çocuk patikleri ve ayakkabılarıyla çocuğunuzun güvenli adımlar atmasına yardımcı olabilirsiniz. O keyifli ve mutlu adımlar atarken, siz onun güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.