sadsad x
asdasd
Ürünleri Sırala
Toplam 313 ürün görüntüleniyor

2020-2021 Kış Dönemi Erkek Mont Trendleri

Kış sezonunun en önemli giyim ürünleri arasında erkek mont modelleri yer alır. Kışın sert soğuğuna karşı koruma sağlamasının yanında şık bir görünüm elde edilmesine olanak sağlar. Montların birçok çeşidi bulunur. Model skalasının geniş olması sayesinde farklı kombinler rahatlıkla yapılabilir. Kışın giyilebildiği gibi baharlık montlar ılıman havalarda tercih edilebilir. Bazı markaların gerek konfor gerekse hâkim trend bakımından bir adım öne çıktığı görülecektir.Her yeni sezonda giyim ürünlerinin başkalaşım geçirdiği, farklı moda akımlarına ve trendlerine uygun olarak dizayn edildiği görülür. Yeni dönemi eskisinden ayırabilmek için yenilikçi akımların oluşması şarttır. 2020-2021 kış dönemi erkek giyim trendlerinde bu durum söz konusudur. Özellikle erkek mont modelleri incelendiğinde, önceki dönemlerden ayrı bir çizgi olduğu analiz edilebilir.

Yeni dönemde slim fit erkek mont modellerinin öne çıkması bekleniyor. Dışarıdan gözlemlendiğinde bu montların ince olduğu gözükebilir; ancak çoğu modelde rüzgâra ve suya dayanıklı bir tasarım bulunur. Bu sayede soğuğun vücuda işlemesi engellenmiş olur. Montun içine bisiklet yaka kazaklar tercih edilebilir. Kot ve keten pantolonlarla uyumlu bir görünüm ortaya çıkar. Renk ahengini yakalayabilmek için mont ve pantolon renk tonlarının birbirine yakın olması önemlidir. Giyilen kazağın koyu turuncu veya koyu sarı gibi renklerde olması cool bir duruş sağlar. Kısa berelerde yine kazak rengine yakın tonlar seçilebilir. Uygun bir kışlık erkek bot tercihiyle kombin tamamlanacaktır. Yeni dönemin trendinin sportif bir imaj algısı üzerine olacağı düşünüldüğünde, bahsettiğimiz kombin farklı varyasyonlar ve ufak dokunuşlarla sürekli hale getirilebilir.

Erkek Mont Modellerinde Markanın Önemi

Çoğu insan bir giyim ürününde öncelikle markaya bakar. Bu anlaşılabilir bir durumdur; çünkü bazı markaların ürünleri ilgili kişi tarafından benimsenir, ürünlerdeki konfor hissedilmeye başladıktan sonra markaya dair bir güven hissi oluşur. Markanın yanı sıra ürünün fiyatı da seçimlerde bir etken oluşturur. Ucuz erkek mont çeşitleri ilgi çekici gözükse de fiyat/performans verimi bakımından düşünceler şekillenir.

Ülkemizin önde gelen giyim firmalarından Mavi, her yeni sezon ürününde yenilikçi dokunuşlar sağlar. Mavi erkek mont çeşitleri bu doğrultuda modernize edilmiştir. Yeni trende uygun montlar farklı modellerde rahatlıkla bulunabilir. Kapüşonlu yağmurlukların 2020-2021 kış dönemindeki kullanım oranı yüksek olacaktır. Kırmızı ve sarı gibi ilgi çeken renkler tercih edilebilir.

Buratti erkek mont tasarımlarında sportif bir izlenim yaratılabilir. Kot ve keten pantolonlarla tam uyumlu fermuarlı dik yakalı mont modelleri öne çıkmaktadır. Slim erkek mont, rüzgâra dayanıklı tasarımı sayesinde soğuktan tam koruma sağlar. Ayrıca cool bir görünümün önünü açan potansiyeli içinde taşır. Kolayca kombinlenebiliyor olması ek bir avantaj oluşturur.

Levi’s, Lee Cooper, Jack Jones, Dockers, U.S. Polo gibi markalarda benzer konforu yakalamak mümkündür. Kaliteli erkek mont modellerindeki nitelikler yeni sezonun detaylarını şekillendirmeye devam ediyor.

Mont Seçiminizle Kendi Stilinizi Ortaya Koyun

Yeni kış sezonu trendlerini takip ettikten ve marka tercihinizdeki detayları belirledikten sonra, artık sıra özgün bir tarz oluşturmaya gelecektir. Yeni dönem trendlerinin aynısı kopyalayıp uygulamak gerekmez. Trendler, yeni sezondaki moda anlayışının giriş cümlesi gibidir. Aklınızdaki düşüncelerin şekillenmesi sağlar. Geriye kalan cümleler ise düşüncelerinizle ortaya çıkacaktır. Erkek mont tercihi yaparken montu tek bir parça olarak algılamak yerine, diğer ürün gruplarının tamamlayıcı bir parçası olarak görmek daha sağlıklıdır. Sonuçta montlar bir dış giyim ürün grubunu tanımlar. Bot, pantolon ve montun içine giyilecek gömlek veya kazak gibi ürünler ile kendi stilinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.