sadsad x
asdasd

Babalar Günü

Babalar Günü, pek çok ülkede her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü babaların onuruna kutlanan özel bir gündür. Babanızı mutlu edebilecek birbirinden güzel hediyeler Markastok’ta sizleri bekliyor. Bu özel günde Markastok Babalar Günü kampanyası içerisinden yüzlerce ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Babalar Günü Hediyeleri

Babalar günü fikri ilk kez babası gazi olan Smart Dodd tarafından ortaya atılmıştır. İlk kez 19 Haziran 1910 yılında Washington’da kutlanmıştır. İlk başta resmi olarak kabul edilmeyen Babalar Günü,1966 yılında resmi olarak kabul edilmiş ve her yıl haziran ayının üçüncü pazarında kutlanmaya başlanmıştır.

Klasik Giyinen Babalara Hediye Önerileri

Babanız eğer klasik giyinen biriyse ona güzel bir gömlek alabilirsiniz. Eğer yoğun bir iş hayatına sahipse gömleğin yanı sıra ona bir ceket veya takım elbise alabilirsiniz. Şık kıyafetlere yeterince sahip olduğunu düşünüyorsanız ona güzel bir klasik ayakkabı alabilirsiniz.

Spor Giyinen Babalara Hediye Önerileri

Günlük hayatında daha çok spor tarzda giyinen bir babanız varsa ona tişört veya jean pantolonlar alabilirsiniz. Eğer babanız sıklıkla sportif faaliyetlerde bulunan biriyse ona eşofman takımı,spor ayakkabı gibi hediyeler alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.