sadsad x
asdasd

Columbia

Ürünleri Sırala
Toplam 8 ürün görüntüleniyor

Columbia Kalitesi İle Tanışın

1938 yılında giyim sektörüne bir şapka üreticisi olarak giren Columbia, günümüzde dünyanın en çok tercih edilen spor giyim markaları arasındadır. Zorlu kış koşullarına karşı konforlu bir giyim deneyimi sunan mont, polar, bot gibi ürünlerinde kalite standardı en yüksek seviyededir. Ürünlerdeki rüzgâr ve yağmur geçirmeyen kumaş yapısı aynı zamanda vücut ısısının korunmasını sağlayarak soğuk kış günlerine sıcaklık katar. Doğa sporlarında fark yaratan modelleri ve casual giyime şıklık katan eşsiz tasarımları ile Columbia markasının ürün çeşitliliği ön olana çıkar. Sportif ve güçlü bir imajı ortaya çıkarmanın yolu Columbia’dan geçecek.

Columbia Mont Modelleri ile Kışa Hazır Olun

Montlar kış döneminin olmazsa olmaz dış giyim ürünleri arasındadır. Soğuğa karşı koruyucu bir önlem sunabilen mont modelleri daha çok tercih edilir. Gerek rüzgârlı gerekse yağışlı havalarda montlar kullanıcının en büyük güvencesi olabilmelidir. Bu nedenle erkek mont tercihinde bulunurken bazı detaylara önem verilmeli, dış giyim konusundaki hassasiyetin karşılığı olan bir marka seçiminde bulunulmalıdır. Dünyanın en çok tercih edilen giyim markalarından biri olan Columbia burada devreye giriyor.

Columbia erkek mont modelleri en zorlu kış şartlarına kusursuz bir uyum sağlıyor. İklim koşullarının getirdiği yağış, rüzgâr ve soğuk havaya karşı Columbia’nın sağladığı güvenceyi doğrudan deneyimlemek mümkün. “Dayanıklılık” ve “Konfor” gibi bir giyim ürününde bulunması gereken iki önemli kriteri bir arada sunan marka, doğa sporcuları tarafından sıklıkla tercih edilirken, casual giyim tarzını benimseyen kullanıcılara şık bir kombin oluşturma fırsatı da sunuyor.

Columbia mont modellerinde kullanıcının vücut sıcaklığının korunmasını sağlayan özel bir nitelik bulunuyor. Üretim teknolojisini kaliteli hammadde ile birleştiren markanın montlarında ısı kaybı oranı en aza indiriliyor. Bu sayede en soğuk havalarda vücudun sıcacık tutulması sağlanıyor.

Columbia’nın tasarımsal zenginliği mont grubunda güçlü bir şekilde ortaya çıkıyor. Özellikle Columbia şişme mont modellerinde bulunan estetik vurgu, şık bir kombin oluşturmak isteyen herkesi rahatlatıyor. Kapüşonlu ve kapüşonsuz montlarda her bedene uygun ölçüler bulunurken, ürünlerdeki yüksek kumaş kalitesi ile arzulanan giyim konforuna ulaşmak mümkün hale geliyor. Erkek giyimin yanı sıra Columbia’nın kadın giyim için özel olarak tasarladığı mont modellerini seçerek sportif ve başarılı bir tarz oluşturabilirsiniz. 

Columbia Polar Modelleri ile Outdoor Giyim Tarzınızı Oluşturun

Outdoor giyim denildiğinde polar ürünler ön plana çıkar. Polar, soğuk havaya ve bakterilere karşı dayanıklılık sağlayan, polyester kumaşın işlenmesiyle elden edilen özel bir üründür. Üretim aşamasında kaliteli hammadde ve son teknoloji bir arada kullanıldığında ortaya elverişli bir polar çıkacaktır. Columbia erkek polar modellerinde bütün bu özellikler baskın bir şekilde kullanıcıya sunuluyor. Dışarıdaki havanın içeriye girmesini engelleyen güçlü polyester yapı sayesinde vücut ısısı dengelenirken, terleme durumunda vücutta oluşan

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.