sadsad x
asdasd
Ürünleri Sırala
Toplam 216 ürün görüntüleniyor

Güzel görünmek her insan için önemlidir. İnsandaki güzelliği ön plana çıkaran şey ise üzerine giydikleri, kendisine yakıştırdıklarıdır. Seçilen giysilerin fiziğe uygun ve yüksek kalitede olmaları görünüme pozitif yönde etki eder. Günümüzdeki insanların giyime bu denli önem vermesinin temel sebebi de budur.

Giyim sektörüne her geçen gün artan ilgi bazı markaların ön plana çıkmasını da sağlamıştır. Özellikle kaliteli markaların diğerlerine oranla daha pahalı olduklarını ve görünümünü önemseyen insanların bu markaları daha fazla tercih ettiğini görüyoruz.

Levi’s de bu markalardan biridir. Sitemiz içerisinde yer alan birçok marka ve model gibi Levi’s model giyim ürünleri de en çok tercih edilenler arasındadır. Her yıl zamanın modasına uygun tasarımların yanı sıra, sürekli giyilebilecek her döneme uygun modelleri stoklarımızda bulunduruyoruz.

Levi’s Tarihi

Levi’s’in tarihine bakacak olursak oldukça geriye, bundan yaklaşık 150 yıl öncesine gitmek gerek. 1853 yılında San Francisco’da Bavyeralı göçmen olan Levi Straus tarafından kurulan şirket, adını ürettiği bir belden askılı ürünle duyurdu.

Bugünkü ismiyle blue jean olarak tabir ettiğimiz bu model, o dönem büyük bir yankı uyandırmış ve giyimde bir çığır açmıştır. Daha sonra tavsiye üzerine dikişli ceplere sahip bir pantolon çıkararak ününe ün katmıştır.

Günümüzde Levi’s markası dendiğinde akla ilk olarak pantolonları gelir. Çünkü şirket uzun bir pantolon geçmişine sahiptir. Hem askılı pantolonlar hem de cepli pantolonların yanı sıra bir dönem rock starlara, kovboylara özel tasarımları bulunuyordu.

Levi’s Markastok

Markastok olarak bizler sitemizde onlarca farklı marka ve modele ev sahipliği yapmaktayız. Stoklarımızda bulundurduğumuz orijinal ve kaliteli ürünler sayesinde birçok insanın ilk tercih ettiği sitelerden biri oluyoruz. Levi’s’in bu markalar arasında en çok değer verdiğimiz şirketlerden biri olduğunu söylememiz gerek.

Gerek tarihi gerekse pantolon ürünlerinde ilk tercih olması stoklarımız arasına ilk sıradan girmesini sağladı. Markaya ait sadece pantolonları değil aklınıza gelebilecek her türden ürünü de stoklarımızda bulunduruyoruz. Kadın, erkek, çocuk, bebek gibi her insana uygun giysiler ile müşterilerimize kaliteli hizmet veriyoruz.

Levi’s Modelleri

Stoklar içerisinde yer alan Levi’s modellerine baktığınızda yüzlerce farklı türü bulabilirsiniz. Model çeşitliliği sayesinde her türden bireyin giyebileceği ürünleri yer alır. Yer alan model türleri alınacak giysinin çeşidine göre değişir. Bu model çeşitleri ise şunlardır:

 • Pantolon
 • Ceket
 • Gömlek
 • Tişört
 • Sweatshirt
 • Mont
 • Kazak

Yukarıda yer alan giysi türleri arasında en özel modellerin pantolonlara ait olduğunu tahmin etmek zor değil.

Pantolon Modelleri

Pantolonda Levi’s modelleri genellikle numaralandırılır. En çok bilinen model ise 501’dir. 501 model pantolonlar hem daha kaliteli hem de daha pahalıdır. Pahalı olmasının tek sebebi kaliteli olması değil aynı zamanda Levi’s’in ilk pantolon modeli olmasından kaynaklanır. Bu özel modellerin beli pamuksudur.

Pamuksu özelliği sayesinde belinizi sıkmamasına rağmen tam oturur. 502, 504, 511, 512 pantolon modelleri de pamuksu özelliğe sahiptir. Düz, dar ve bol paça şeklindeki modelleri ile hem kız hem de erkek için uygun ürünler stoklarımız arasında yerini alır.

Ceket Modelleri

Stoklarımız içerisinde yer alan ve son zamanlarda çokça tercih edilen Levi’s modelleri arasında ceket de bulunuyor. Oldukça çeşitli ceket modellerinde hem yaz hem de kış için ürünler bulundursak da daha çok kış ceket modellerinin ön plana çıktığını belirtmek gerekiyor.

Sitemizde yer alan pamuklu cepli erkek kot ceketi en fazla tercih edilenlerdendir. Model isminde de yer aldığı gibi ceplerinin pamuklu olması ve ürünün vücudu tam anlamıyla sarıp herhangi bir bolluk bırakmaması daha şık görünmenizi sağlar.

İçi tamamen pamuklu olan siyah ceket modelleri kış aylarında tercih edilebilecek, oldukça zarif bir hava katacak türdendir. Ayrıca bu modelin kot olması özel günlerde giyilmesine de olanak sağlar.

Gömlek Modelleri

Gömlek ürünlerimiz arasında yer alan Levi’s modelleri son derece kullanışlı ve rahattır. Özellikle çok sık yaşanan terleme sorunları Levi’s model gömleklerde bulunmaz.

En çok bilinen modelleri arasında erkeklere özel olarak tasarlanan pamuksu cepli erkek kot gömlekleri yer alır. Bu gömlek modeli oldukça kaliteli kumaştan elde edildiği için fiyatı diğerlerine oranla daha yüksektir. Kadınlar için ise Pamuklu regular fit düz yaka gömlekler ön plana çıkar.

Bu gömleklerin yaz aylarında rahatlıkla giyilebilmesi ve yakasının hava alacak türden olması, tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden biridir. Ayrıca giyildiğinde kadınlarda zarif ve ağır bir görüntü de oluşturur.

Tişört Modelleri

Ortasında geniş harflerle Levi’s yazan bisiklet yaka pamuklu tişörtleri birçok insanın üzerinde görmüşsünüzdür. Oldukça fazla tercih edilen bu modelin yanı sıra küçük yazılarla marka isminin yazıldığı ve vücudu saran tişört modelleri de tercih edilmektedir. Özellikle vücudu fit olanlarda şık bir görünüm elde ettirir.

Sweatshirt Modelleri

Sitemizde yer alan Levi’s sweatshirt modelleri arasında en çok tercih edilenlerden biri kanguru cepli, fit kapüşonlu olanlardır. Pamuksu kumaşa sahip olan bu modeller aynı zamanda erkeklere farklı bir görünüm kazandırır. Pamuksu örme kanguru cepli sweatshirt modelleri ise kadınlar için tasarlanmıştır.

Mont Modelleri

Mont modellerinde şişme tasarımlar son zamanların modası haline gelmiştir. Dik yaka cepli erkek montlarının Levi’s markasında daha çok tercih edilir.

Kazak Modelleri

Kazak modellerinde daha çok şık bir görüntü üzerinde durulur. Pamuksu modellerin yanı sıra ilkbahar ve sonbahar mevsimlerinde giyilebilecek kazak modelleri ön plandadır. Kadınlar için özel olarak tasarlanan Regular fit yaka kazak modelleri de bunlardan biridir. Son derece şık bir görüntü sunan bu model içerisinde terleme sorunu yaşanmaz.

Levi’s Yeni Sezon Sweatshirt Ve Kazak

Markalar her ne kadar her döneme uygun giyim ürünleri çıkarsalar da insanlar sürekli farklı tasarımlar görmek istiyorlar. Bu sebeple her mevsime özel yeni sezon lansmanları yapılır.

Diğer markalar gibi Levi’s de yeni sezona özel ürünler çıkarır. Sitemiz üzerinden sunduğumuz Levi’s marka giysiler arasında özellikle kış mevsimi için tercih edilen sweatshirt ve kazak modellerinin yeni sezon trendleri merak edilir.

Yeni Sezon Sweatshirtler

Levi’s marka sweatshirtlerimiz arasında her mevsime ve sıcaklığa uygun modeller bulunsa da özellikle kış aylarında tercih edilen ürünler çok daha ön plandadır. Stoklarımızda bulunan sweatshirt modellerinde koyu renkli olanlar insanlar tarafından en çok beğenilenlerdir.

Koyu renkteki sweatshirtlerin kış mevsimlerine uygunluğu ve pamuksu bir kumaşa sahip olması daha sıcak tutmasını sağlar. Sweatshirtlerin kapüşonlu tasarımları olumsuz hava koşullarında oluşabilecek yağmur, kar benzeri yağışlardan korunmaya yardımda bulunur. Her ne kadar sweatshirtler kış aylarında daha çok tercih edilse de ince kumaşa sahip özel tasarımlarla sunulan ürünler de bulunmaktadır.

Bu ürünler yaz aylarının akşamlarında tercih edilebilecek türdendir. Kumaşın ince olması ve gözeneklerin bulunması terlemeyi engeller. Ayrıca bu ürünlerin fiyatları kış ürünlerine oranla çok daha makul seviyelerdedir.

Yeni Sezon Kazaklar

Bilindiği üzere kazaklar daha çok kış aylarında giyilen ürünlerdir. Soğuk günlerde mont altında bulunan kazak türlerinde Levi’s her duruma uygun modelleri üretiyor. Stoklarımızda da bulunan bu model çeşitlerinin yeni sezona özel ürünleri de çıkmış durumda. Kış sezonunda rahatlıkla giyilebilecek kazak modellerinde dikkat çeken özellik ise vücudu sararak, daha sıcak kalınmasını sağlamasıdır.

Kazağın vücudu tamamıyla sarması çok daha güzel bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Yeni sezon kazak modellerinin bir diğer özelliği ise üstüne giyilecek montlar içerisinde rahatsızlık vermemesidir. Bunu sağlayan ise kazakların vücuda yapışma özelliğine sahip olmasıdır. Ayrıca aynı durum altına giyilecek iç çamaşırlar için de geçerlidir.

Yeni sezon kış mevsimi kazakların yanı sıra yaz aylarında giyilebilecek olan, terleme yapmayan kazak modelleri de Levi’s markalarımız arasında bulunmaktadır. Bu giysiler özellikle kadınlar için çok daha uygundur.

Levi’s Tişört Modelleri

Levi’s tişört modellerinden her ne kadar yukarda kısaca bahsedilse de barındırdığı modeller detaylıca anlatılmasını zorunlu kılıyor. Daha çok Levi’s yazısının yazıldığı tişörtler göze çarpsa da marka içerisinde onlarca farklı model bulunmaktadır. Levi’s tişört modelleri birbirinden ayrılırken genellikle yaka özelliğiyle bilinirler. Bu yaka modellerini sıralayacak olursak;

 • Polo Yaka
 • Bisiklet Yaka
 • V Yaka

türleri en fazla bilinenlerdir. Levi’s tişört modelleri arasında yer alan polo yaka tişörtlerin son yıllarda moda haline geldiği de görülüyor.

Polo Yaka Modelleri

Tişört çeşitliliği açısından oldukça zengin olan Levi’s tişört modelleri arasında polo yakalarla ön plana çıkıyor. Polo yaka tişörtler de yaka kısmı triko adı verilen kumaştan yapılır. Görünümü gömlek yakasına benzese de genellikle 3 düğmeye bağlıdır. Levi’s polo yakalı tişörtlerin özelliği ise boynun etrafında diğer polo yakaların bıraktığı izleri bırakmamasıdır.

Kaliteli ürünlerden elde edilen polo yaka tişörtler aynı zamanda kirlense dahi dışardan bakıldığında çok fazla belli olmaz. Bu tişört türünün alt yakanın yanında alt kısımlarına bakıldığında vücudu sarmaktan çok daha rahat bırakma üzerine tasarlanmıştır. Bazı modellerinde bel kısmında lastik bulunur.

Bunun amacı ise göğüs tarafı rahat bırakılırken, alt taraftan görüntüyü bozmamasını sağlamaktır. Lastik kısmı beli kavrayarak tişörtün üstte daha iyi durmasını sağlar.

Bisiklet Yaka

Bisikler yaka tişört modelleri boynu tamamen kavrayan, oval bir yapıdadır. Polo yaka tişörtleri genellikle erkekler giyerken, bu tişört modelini hem kadınlar hem de erkekler giyebilir.

Tasarımları da son derece şık bir görünüme sahiptir. Bazı modellerin üzerinde bulunan marka baskısı, daha havalı bir görüntüye kavuşturuyor. Ürünlerimiz arasında bulunan Levi’s bisiklet yakaların bir diğer ayırt edici özelliği ise vücuda göre şekil alabilmesidir. Bu sayede çok daha konforlu hissedilmesini sağlar.

V Yaka

Levi’s V yaka tişört modelleri adından da anlaşılacağı üzere V harfine benzer bir yakaya sahiptir. V yakaların avantajı boynu tamamen kaplamayıp, hava alacak yer bırakmasıdır. Bu sayede terleme, boğuk hissetme gibi durumları ortadan kaldırır.

Levi’s Pantolon & Şort Çeşitleri

Levi’s markasının çıkışını sağlayan en önemli ürün pantolonlarıdır. Levi’s pantolonları son derece kaliteli olduğundan binlerce insan sitemiz üzerinden alışverişini yapmaktadır. Stoklarımızda bulunan Levi’s pantolon modellerinin onlarca farklı çeşidi bulunur. Pantolon modelleri paçalarına göre adlandırılır. Bu modeller ise şunlardır:

 • Dar Paça
 • Bol Paça
 • Boru Paça
 • Kısa Paça
 • Uzun Paça

Ayrıca çok kısa olan ve pantolona benzer şortlar da Levi’s modelleri arasında bulunmaktadır.

Dar Paça Pantolonlar

Günümüzde dar paça pantolonlar sıklıkla tercih edilmektedir. Dar paça pantolonlar belden aşağıya doğru daralan bir paça kesimine sahiptir. Levi’s model dar paça pantolon modelleri ise günümüz uygun şekilde tasarlanmış ve satışa sunulmuştur. Bu pantolon modellerinin cepleri diğer pantolonlara göre genellikle daha küçüktür. Bazıların da ise arka cep bulunmaz.

Bol Paça Pantolonlar

Bir zamanlar oldukça fazla tercih edilen fakat dar paçayla birlikte azalan bol paça pantolon modelleri belden aşağıya doğru genişleyen bir kesime sahiptir. İspanyol paça olarak da bilinen bu model daha çok kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Cepsiz de tasarlanan bu modeller ayak bileğinde en fazla genişliğe sahip olurlar.

Boru Paça Pantolonlar

Boru paça türleri bacaktan tamamen düz bir kesimle tasarlanan modellerdir. Giyildiğinde herhangi bir bolluk veya darlık hissi yaşanmaz. Baldırlarda vücuda yapışsa da aşağıya inildikçe bacak daraldığından, vücuttan ayrılır.

Kısa Paça Pantolonlar

Günümüz modasının en ünlü modelleri hiç şüphesiz kısa paça pantolonlardır. Son yıllarda büyük bir rağbet gören kısa paçalar hem erkekler hem de kadınlar tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Hem dar hem de düz paça modelini de içerisinde bulunduran kısa paçalarda Levi’s modeller çok hoş bir görüntü sunuyor. Kısa paçaların dar kesimlerinde sıklıkla karşılaşılan arkadan kötü görünme problemi Levi’s modellerinde yaşanmıyor.

Esnek bir yapıya sahip olan Levi’s pantolonları sayesinde vücudunuz pantolona değil, pantolon vücudunuza göre şekil alıyor. Kaliteli kumaşlara sahip olması aynı zamanda bilekte oluşabilecek kızarıklıkların da önüne geçiyor.

Uzun Paça Pantolonlar

Uzun paça pantolon modelleri genellikle bol kesimlerde görülür. Kadınların tercihi olan uzun paça pantolonlar kimi zaman baldırlarda dar diz aşağısında bol olabiliyor. Levi’s uzun paça modellerinin ayrılan tarafı ise baldırlardaki darlıklarda oluşabilecek rahatsızlığı önlemesidir. Esnek pantolon modelleri sayesinde vücuda tamamıyla oturan, konforlu kullanım sağlar.

Levi’s Şort

Yaz aylarının vazgeçilmezlerinden olan şortların son derece konforlu olması önemlidir. Terlemeyi engellemesi, yürürken rahatsızlık vermemesi şortlarda aranan birinci önceliktir. Levi’s şort modellerine baktığımızda aranan özelliklerin fazlasıyla olduğunu görüyoruz.

Ürünlerimiz arasında yer alan Levi’s şort modellerinin onlarca farklı çeşidi sayesinde istediğinizi kolaylıkla bulabilirsiniz. En çok tercih edilen modelleri arasında beli lastikli, geniş şort modelleri yer alır. Kot ve keten şort modelleri ile kombinler yapılabilir.

Levi’s Kemer Modelleri

Pantolon ve bazı şort modellerinde olması gereken en önemli aksesuar kemerledir. Levi’s özel kemer modelleri sayesinde şık kombinler oluşturabilir. En çok beğenilen kemer modelleri arasında hakiki deriden yapılmış siyah erkek kemeri en önde yer alır.

Bu kemerin özellikle siyah renkteki pantolonlar üzerinde kullanılması çok havalı bir görüntü katar. Bu kemer modeli siyah keten şortlarda da şık görünüm sağlar. Levi’s renkli kemer modelleri ise kot şortlar üzerinde denenebilir. Kotların rengi mavi olduğundan, renkli kemerler tam bir yaz havası katacaktır.

Levi’s Gömlek Modelleri

Stoklarımız arasında yer alan Levi’s Gömlek modelleri de kendi içerisinde onlarca farklı çeşide ayrılır. Hem erkek hem de kadınlar için özel olarak olarak tasarlanan modeller, yaz ve kış aylarına uygun şekilde üretilmiştir. Levi’s gömlek modellerine bakacak olursak şöyle maddeleyebiliriz:

 • Uzun Gömlek
 • Kısa Gömlek
 • Cepli ve Cepsiz Gömlek Modelleri
 • Kumaşına Göre Değişen Gömlek Modelleri
 • Uzun ve Kısa Kollu Modeller

Kadınlara özel olan gömlek modelleri de bulunur.

Uzun Gömlek

Ürünlerimiz içerisinde bulunan Levi’s gömlek modelleri arasında uzun gömlekler pantolon belinin altına kadar inmektedir. Bu gömlek türleri düğmeleri açık şekilde de giyinilebilir. Alta giyilen sade bir tişört ile bir ceket görünümünü alırlar. Uzun gömlek modellerinin bazıları ise pantolon içine konulur.

Kısa Gömlek

Bu gömlek modeli beli geçmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Kadınların giydiği kısa gömlekler genellikle göbek üstünde yer alır. Karın açık bir şekilde kombinlenen bu ürünler Levi’s modelleri arasında en dikkat çekenlerdir. Yaka kısımları son derece rahattır. Ayrıca kumaş kalitesi pamuksu olduğundan terlemelere karşı da etkilidir.

Cepli Ve Cepsiz Gömlek Modelleri

Gömleklerdeki bir diğer model türü de cepli ve cepsiz olmalarına göre değişir. Cepli gömleklerde çoğunlukla ön tarafta 2 cep yer alsa da bazı modellerde tek cep de bulunur. Cepsiz gömlek modelleri adı üstüne herhangi bir cep bulundurmaz. Bu gömlekleri kadınlarda çok kez görebilirken aynı zamanda damatlık üzerinde de görebiliriz.

Kumaşına Gör Değişen Gömlek Modelleri

Gömlekteki kumaşlara göre model şekli verilebiliyor. Ancak bir kumaşta yapılan kesim diğer bir kumaşta yapılamayabilir. Levi’s gömlek modellerinin kumaşlarına baktığımızda her türü bulabiliyoruz. Bu modellerde arasında çoğunlukla kot ve keten gömlekler yer alır. Kot gömlekler şıklık açısından en çok tercih edilenlerdendir. Keten gömlek modelleri ise yaz aylarında tercih edilirler.

Uzun Ve Kısa Kollu Gömlekler

Kaliteli kumaşlardan elde edilen Levi’s gömlek modelleri kısa ve uzun kollu olmak üzere ikiye ayrılır. Kısa kollu olanlar yaz aylarında tercih edilirken, uzun kollu gömlekler ise kış aylarında tercih edilir. Bu gömleklerin kumaşı, uzun veya kısa kollu olmalarını belirlemez.

Levi’s Orijinal Eşofman Takımları

Günlük hayatta tercih edilen giyim ürünlerinin yanı sıra farklı aktiviteler için özel giyim ürünleri de Levi’s stoklarımızda bulunuyor. Bu ürünlerin başında ise Levi’s eşofman takımları geliyor. Levi’s eşofman takımları piyasada yer alan bir giyim markasından çok daha konforludur. Ürünün içerisinde bulunan kumaşın kalitesi üst seviyede olduğundan eşofmanlar uzun süreli kullanılabilmektedir. Yıllarca eskimeden kullanabileceğiniz takımlar içerisinde farklı modeller de bulunmaktadır. Bu model türleri ise şunlardır:

 • Spor Eşofmanları
 • Gecelik Eşofmanları
 • Gündelik Eşofman Modelleri

Bu eşofman modellerinden uygun olanları tercih ederek uzun ömürlü bir kullanım elde edebilirsiniz.

Spor Eşofmanları

Stoklarımızdaki Levi’s eşofman takımları arasında yer alan spor eşofmanlarının dışı kaliteli naylon malzemelerden oluşur. Naylon yağmurlu havalarda yapılan sporlarda su geçirmez. İçinin pamuklu bir yapıya sahip olması daha konforlu bir kullanım sağlar. Spor eşofmanları genellikle koşu veya takımlı amatör spor organizasyonlarında tercih edilir. Aynı zamanda antrenman için de uygundur.

Gecelik Eşofmanları

Hem erkek hem de kadınlara özel modellerle tasarlanan gecelik eşofmanları pamuktan yapılır. Son derece yumuşak olan bu eşofmanlar hem yaz hem kış geceleri için uygundur. Levi’s eşofmanlarının yüksek kaliteye sahip olması, gece yatarken rahatsız olmamanızı sağlar.

Gündelik Eşofman Modelleri

Gündelik eşofman modellerinin kumaş türü değişkenlik gösterebilir. Fakat genellikle ince ve kalın modelleriyle ön plana çıkarlar. Levi’s gündelik eşofman modellerinde ince kumaşlı olanlar sıcak havalarda, kalın kumaşlı olanlar ise soğuk havalarda tercih edilir.

Levi’s Dış Giyim Ürünleri

Daha şık görünebilmek için tercih ettiğimiz giysilerin üzerine ceket veya mont gibi dış giyim ürünleri giymek gerekir. Bu ürünleri tercih ederken daha çok şıklığı ön planda olur. Özellikle ceket modelleri için bunu söylemek gerekir. Özel günlerde sıklıkla tercih edilen bu giyim ürününün modellerine bakacak olursak şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Kısa Ceketler
 • Deri Ceketler
 • Düz Ceketler
 • Süet Ceketler

Bu ceket modellerinin oldukça sık tercih edildiklerini belirtmekte fayda var.

Kısa Ceketler

Bu model türünün uzunluğu belden yukarıya kadardır. Beli geçmeyecek şekilde tasarlanan bu türü daha çok kadınlarda görülür. Levi’s modellerinde tasarlanan kısa ceketlerin kombinlere uygun bir biçimde sunulduğu görülür.

Deri Ceketler

Deri ceketlerin de daha çok kadınlar tarafından tercih edildiğini belirtmek gerekir. Geçmişte erkeklerde de sıklıkla gördüğümüz bu ceket modelleri özel günlerde tercih edilir.

Düz Ceketler

Düz ceketler dendiğinde birçok ceketi kapsadığı biliniyor. Fakat bu model türünü daha çok erkekler tercih ediyor. Takım elbise üzerinde veya kot pantolonların üzerinde görebildiğimiz bu türler gündelik hayatta da giyilir.

Süet Ceketler

Süet Levi’s ceketlerinin hem erkek hem de kadınlara uygun modelleri bulunur. Dışı oldukça şık görünen bu modellerin içi pamuktur. Diğer ceketlere oranla daha fazla tercih edildiği biliniyor. Ayrıca süet ceket türlerinin kaban modelleri de bulunmaktadır. Bu modeller kadınlar tarafından giyilir.

Levi’s Mont

Levi’s montların en büyük özelliği diğer markalara oranla çok daha farklı modellere sahip olmasıdır. Son yıllarda sıklıkla tercih edilen mont modelleri arasında şişme türler ön plana çıkmaktadır. Bu modellerin içerisi pamuktan olsa da dışı su geçirmezdir. Bu da tercih edilmesindeki sebeptir. Stoklarımız içerisinde bulunan montlar arasında yer alan bir diğer model ise iç cebe sahip olanlardır.

İç Cep Montlar

Montların modellerine bakıldığında birçoğunda iç cep olmadığı görülür. Çünkü bu giyim ürünü daha çok yağmurlu ve karlı havalarda tercih edilir. Fakat Levi’s montlarının kumaşı ve dış tasarımı yağışlardan tamamen korunmak üzerine tasarlandığı için iç tarafa su geçişini engelliyor.

Bu özellik sayesinde şirket mont ürünlerine iç cep özelliği ekletebiliyor. İç cep özelliğine sahip olan mont modelleri arasında bulunan siyah montları sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

Levi’s montlarının fiyatları ise sitemize özel olarak çok daha uygun seviyelerde tutulmuştur. Normalden çok daha ucuza alabileceğiniz ürünlere ek olarak indirim fırsatı veriyoruz. Birçok farklı renkte bulabileceğiniz ürünlere Markastok sitemizden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.