sadsad x
asdasd

Tommy Hilfiger

Ürünleri Sırala
Toplam 19 ürün görüntüleniyor

Kalite ve Şıklık : Tommy Hilfiger

Şık-spor tasarımlarla kombinlerimizin parçası olan Tommy Hilfiger, popüler kültürün ikonlarını zarif bir şekilde tasarımlarına yansıtıyor. Tommy Hilfiger; rock müziğe olan hayranlığını modaya yansıtarak, kendi adını verdiği markasını 1985 yılında kurdu. Tasarımlarını; zamana ayak uydurarak sadelik ve şıklıktan yana şekillendirerek herkesin giyebileceği bir moda algısı yarattı.

Minimal Şık Tasarımlar

Tommy Hilfiger kadın çanta modellerinde minimal çizgiler ve logo ikonlarını kullanarak casual şık tasarımlar sunuyor. Erkek spor ayakkabı modelleri alışılmış formları ve net renkleriyle, bayan spor ayakkabılar şık ve zarif görünümleriyle kombinlerimizin zamansız parçalarından olmaya devam ediyor. Tommy Hilfiger tasarımlarında yenilikçi ve alışılmış görünümleri harmanlayarak, zamanın trendlerini ve geçmişin dokularını bir arada tasarlıyor. Yaz Sezonunun vazgeçilmezi  kadın terlik ve erkek terlik modellerinde ikonikleşmiş kalın şerit ve logo formuyla zamansız parçalar arasındaki yerini koruyor.

Yalın ve Zamansız

Zamanın bakış açısını ve zamansız formları bir arada tasarımlarında barındıran Tommy Hilfiger, sadelik ve zarafeti de spor giyime yansıtıyor. Tezat tasarımları bir arada sunan Tommy Hilfiger, markastok.com’da sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.