sadsad x
asdasd

Timberland

Ürünleri Sırala
Toplam 1 ürün görüntüleniyor

Timberland Şıklığı İle Tanışın

Bot kullanıcılarının ayakkabılardan beklentilerini tam olarak karşılayabilecek şekilde çalışmalarını sürdüren Timberland, müşterileri için özel olarak yeni sezon ürünlerini açıkladı. Siparişlerinizi özel kampanyalarla birlikte direkt olarak Markastok web sitesi güvencesiyle, çok kısa süre içerisinde adresinize ulaşabilecek şekilde verme fırsatına sahipsiniz. 

Timberland bot modelleri arasında hem yeni sezon ürünleri hem de önceki sezonlarda tüm müşterilerin memnuniyetinin sağlandığı seçeneklerle hizmet verilebiliyor. Uzun modellere ek olarak, spor bot tasarımları da farklı amaçlarla farklı bölgelerde ve durumlarda kullanıma uygundur. Hem kombin için son derece şık görünüme sahip hem de katmanlarında özel olarak hava akımı için iç desteğin sağlandığı bir tasarıma ulaşılabiliyor.

Timberland Erkek Bot Modelleri

Piyasada varlığını sürdüren, milyonlarca kişinin memnun kaldığı ve son derece uygun fiyatlarla satışlarına devam edilen Timberland bot çeşitleri için sipariş verebilirsiniz. An itibariyle yeni modeller için erkek bot modellerine göre satın alma işlemleri 40 numara olan, erkek ayakkabıları için en ufak boyuttan başlayacak şekilde gerçekleştiriliyor. Güvenilir web sitesi yapısı sayesinde yedi gün yirmi dört saat aktif Markastok aracılığıyla çok sayıda ayakkabının siparişini verebilirsiniz. İndirimlerden faydalanmak ve talep ettiğiniz ürünün özel ürün detaylarıyla birlikte elinize ulaşmasını sağlamak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Timberland Su Geçirmez Erkek Bot

Yenilenen ürün tasarımları, görünüm itibariyle yeni sezonda geçmişte kıyasla değiştirilen pek çok Timberland bot özelliği için artık her müşteri tarafından sipariş verilebiliyor. Timberland, tüm hava koşullarının göz önünde bulundurulduğu ve buna bağlı olarak özellikle hava akımını destekleyen fakat hiçbir şekilde su geçirmeyen ayakkabı üretmeyi başarmış bir kuruluştur. Bunu sağlarken direkt olarak katman sayısını aşırı derecede arttırmak ve ayakkabının ağırlığının da artmasına yol açmak gibi bir durum söz konusu değildir. Her bir ayakkabı kullanıcısının özellikle bilek bölümlerinde ağırlıktan kaynaklanan ağrı sorunlarının oluşmaması için, ayakkabının bir bölüme değil tam olarak ayağı sararak dengeli hale gelmesi sağlanmıştır.

Timberland Erkek Bot Taban Konforu

Timberland bot tasarımlarında üretim sürecinin kaliteli bir hale gelmesi için özellikle tabandaki yayılıma ve uzun süre kullanımlarda dahi ortaya çıkabilen genleşmeye dikkat ediliyor. Bu sayede bir bot kullanıcısının hem parmaklarının çevresinin tam olarak satılması hem de yan bölümlerden veya bileğin arkasından ayağın kızarıklık oluşturmaması için düzenlemeler yapılacaktır. Şişlik oluşmasına yol açacak sorunlarla karşılaşmamanız amacıyla Timberland tarafından tüm müşterilere EVA desteği sunuluyor. Bu durum, terletmeyen ve konforlu bir ayakkabının ortaya çıkması açısından son derece önemli oluyor.

Timberland Erkek Bot EVA Ayak Tabanı

Havalandırma açısından sorunsuz, uzun süreli kullanımlarda olduğu gibi, kısa süreli kullanımda da ayağı anında sarabilen özel hafıza yapısı sayesinde kullanım kalitesi düşmeyecektir. Timberland bot siparişlerinizi vermek için Markastok web sitesine giriş yapabilir, arama yerine markayı ve ürün tipini yazarak modellere ulaşabilirsiniz. Yeni sezon ürünleri duyuruldukça, web sitesinde de bunların her birini görebilir, güncel sipariş olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Botlar için her zaman taban başta olmak üzere genel tasarımın nasıl değerlendirilebileceğine dair durumlara dikkat ediliyor. Bu nedenle ayak tabanının son derece yumuşak olmasının yanı sıra, ayağın sert bir şekilde yere basma hissinin ortadan kaldırılmasına dikkat ediliyor. Böylece uzun mesafe kat edilmesi gereken durumlarda da botun bacak geneline ağrı, sızı oluşturmasının önüne geçilebiliyor.

Timberland Erkek Bot Yastıklı Tasarım

Markastok ile iletişime geçebilir, ürünleri sepete ekleyebilir ve Timberland bot kategorisinde yer alan seçenekler için siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Üretilen yeni sezon bot modellerinin yapısı itibariyle her bir müşterinin uzun süre boyunca değerlendirebileceği şekilde yastık sisteminden faydalanılabiliyor.

Yastıklar başta bilek bölümü ve ayağın yan kısımları olmak üzere, müşterilerin klasik bir botta en çok şikayetçi olduğu alanlar için yerleştirilmiştir. Yüksek verim alınması ve direkt olarak ağrı sızı oluşumunun önüne geçilmesi için tasarımın ağırlığının atmasına yol açmayacak olan modelleri değerlendirebileceksiniz. Web sitesinde yer alan modellere panel üzerinden erişebilir, ürün sayfasına giriş yaptığınızda ise tasarımsal tüm detaylarına erişebilirsiniz.

Terletmeyen Timberland Erkek Bot

Satın alınmak istenen bir botta dikkat edilen en önemli özellikler arasında, uzun süreli kullanımlarda kalitesinin düşüyor olup olmamasıdır. Bu açıdan, uzun yıllardır çok sayıda kullanıcı tarafından değerlendirilen Timberland bot bünyesinde özellikle kullanım sürecinin artması durumunda dahi terletme sorunu yoğun bir şekilde görülmüyor. Doğal olarak ayakkabı hem her mevsimde kullanıma uygun oluyor hem de farklı iklim koşullarında ayağın bakteri üretmesini destekleyen ortamı oluşturmuyor. Doğal olarak hem firmanın belirlediği ürün özellikleri hem de terletmeyen materyal yapısından herkesin yararlanma fırsatı bulunuyor.

Süspansiyonlu Timberland Erkek Bot

Bugüne kadar üretilen tüm ayakkabı çeşitlerinde özellikle kullanıcıların rahat etmesini ve her koşulda soğukla birlikte sudan korunmasını sağlayacak çalışmalar gerçekleştirilmiştir. Timberland bot modellerinde hem bilek için kısa olan türler yer alıyor hem de bileğin çevresini daha kalın bir katmanla saran modellere ulaşılabiliyor. Killington, Aerocore gibi pek çok ürün, özel dikiş ve kesim yapısı nedeniyle her zaman için konforlu kalmaya devam ediyor.

Aşırı nemli veya aşırı soğuk ortamlarda da direkt olarak materyallerin yapısının deforme olması gibi bir durum söz konusu olmaz. Adım attığınızda ayakkabının her yerinde dengenizi sağlayabileceğiniz şekilde süspansiyon sisteminden yararlanmanız mümkün olacaktır. Bu sayede hem ayakkabı ağır olmadığı için adımlarınızı kolaylıkla atabilirsiniz hem de bastığınız yerin düz olmaması durumunda denge sorunu yaşamazsınız.

Trend Timberland Erkek Bot

Yeni trend olan tüm botları için incelemelerinizi Markastok aracılığıyla web sitesinde yer alan ayakkabı çeşitlerine yönelik filtrelemeyle yapabilirsiniz. Marka aramasını yaptığınızda, Türkiye’de satışa sunulan ve kargoyla temin edebileceğiniz her modele yönelik detaya sadece ürünlerin sayfasına tıkladığınızda ulaşma fırsatına sahipsiniz. Bu sayede hangi ürünün hangi materyalden üretildiği, ne gibi özellikleri olduğu, dikiş yapısının nasıl belirlendiği ve kullanım kalitesiyle ilgili durumları da değerlendirebilirsiniz.

Timberland bot için genel olarak açık kahverengi renk ile üretim yapılıyor olsa dahi, Türkiye genelinde uygun fiyatlarla sipariş edebileceğiniz siyah, koyu kahverengi, haki, koyu yeşil, yeşil, kırmızı ve turuncu ürünler de bulunuyor. Her biri su geçirmez olarak tasarlanırken, aynı zamanda ayaklarınızın uzun süre boyunca konforlu bir şekilde ürün tarafından sarılması mümkün olacaktır.

Deri Timberland Erkek Bot

Ekstra dayanıklılık ve uzun ömürlü ürün özelliklerine sahip olması için deri materyal kullanılan tasarımlarda çok sayıda katman bulunuyor. Timberland bot çeşitlerinin hem su geçirmek olması hem de terleme karşıtı, bu alanda da kendini ispatlamış bir ürün yapısına sahip olması yoğun ilgi görüyor. Timberland erkek deri ayakkabıları kullananlar parmak bölümlerinde, ayağın yan kısımlarında veya bilek çevresinde, deri katmandan ötürü sıkma veya buruşma sorunu nedeniyle mağduriyetle karşılaşılmayacaktır.

Ürünün yapısından ilk günkü gibi her zaman için yararlanabilirsiniz. Su birikintisinden geçme durumunda veya aşırı yağışlı günlerde, ayakkabının üst veya yan bölümlerinde su sızması gibi bir problemle karşılaşılmaz. Erkek bot ürün modelleri sadece son sezon için değil, geçmiş sezonlar için de uzun ömürlü tasarımları nedeniyle popüler hale geliyor ve yoğun ilgi görüyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.