sadsad x
asdasd

On

On markası, trendleri takip eden kadınların tercihleri arasında yer alıyor. Günlük kombinlerini hazırlarken, rahatlığı ve şıklığı bir arada isteyen kadınlar için tasarlanan markanın ürün seçenekleri arasında; bluz, tunik, hırka, ceket, yelek, elbise, kazak, pantolon ve tayt modelleri bulunuyor. Bluz modelleri, desenleri ve çarpıcı detayları ile kadınların beklentilerini üst düzeyde karşılıyor. Vücut hatlarına uygun olan bir bluz seçimi, kadınların daha şık olmalarına katkı sağlıyor. Özgün tasarımları ile ön plana çıkan bluz seçenekleri; pantolon, tayt ve eteklerle rahatlıkla kombinlenebiliyor. Önemli bir akşam yemeğine gitmek için pantolon ya da etekle birlikte giyilebilecek bluz modelleri, sade bir şıklık arayan kadınlar tarafından değerlendiriliyor. Kurumsal hayatta çalışan kadınların, sıklıkla giymeyi tercih ettikleri bluzlar, gündelik şıklığı tamamlamanın yanı sıra pratik ve işlevsel kullanımları ile ön plana çıkıyor. Kol ve omuz bölümlerinde çarpıcı detaylar kullanılan bluz modelleri, özel işlemeli desenleriyle göz alıcı bir kombin hazırlamayı sağlıyor.

Stil Sahibi Kadınlar İçin Özgün Tasarımlar

On markalı tunik modelleri, yaz ve kış aylarında rahatlıkla giyilebilen parçalar arasında bulunuyor. Vücut hatlarını örtmek isteyen ya da bedenlerindeki fazlalıkları saklamak isteyen kadınların tercih ettiği ürün seçenekleri, günlük kombinlerin vazgeçilmez unsurları arasında yer alıyor. Şık olmanın yanı sıra rahat olmayı da önemseyen kadınların giymeyi seçtikleri tunikler, vücudun hareket kabiliyetini sınırlandırmıyor. Ürün seçenekleri, gün içerisinde yapılacak her türlü aktivite için rahatlıkla tercih edilebiliyor. Kot ya da kumaş pantolonlar ve taytlar ile birlikte giyilebilecek tunikler, tesettürlü kadınların da dolaplarında yer alıyor. Yaz aylarında bir pantolon ile birlikte giyilebilen tunikler, sonbahar ve kış aylarında hırkayla birlikte de kullanılabiliyor. On imzalı hırkalar ise cepli modelleri ile dikkat çekiyor. Soğuk havalarda, bir bluz ya da kazak üzerine giyilebilen ürün seçenekleri, stil sahibi kadınların dolaplarında yer alıyor. Fermuarlı ve düğmeli hırka modelleri, isteğe bağlı olarak, iş yerlerinde ve arkadaş toplantılarında rahatlıkla giyilebiliyor.

Zamansız Kıyafetler ile Çabasız Bir Şıklık Yakalayın

Markanın ceket modelleri, zamansız kıyafet seçenekleri arasında bulunuyor. Bir gömlek ile birlikte giyildiğinde kurumsal bir imaj çizmeyi kolaylaştıran ürün seçenekleri, tişört ya da askılı atletlerin üzerine de giyilebiliyor. Elbiseler ve kot pantolonlar ile birlikte kullanılabilen ceketler, gündelik bir şıklık yakalamayı kolaylaştırıyor. Markaya ait yelek modelleri, bir gömlek ya da bluz ile birlikte kombinlenebiliyor. Farklı bir görünüm elde etmeyi kolaylaştıran yelekler, kumaş pantolonlar ile uyumlu bir şekilde giyilebiliyor. On markalı elbise seçenekleri; mezuniyet balosu, doğum günü, düğün ve çeşitli özel gün organizasyonlarında giyilebilecek olan tek parça kıyafetler arasında bulunuyor. Çabasız bir şıklık yakalamayı kolaylaştıran elbise modelleri, iş yerlerinde de giyilebiliyor. Sade tasarımları ile kadınların kıyafet seçmek için harcayacakları süreyi kısaltan elbiseler, fonksiyonel giyim ürünleri arasında yer alıyor.

Tarzınızı Yansıtmayı Kolaylaştıran Kıyafetler

Kış aylarında kadınların sıklıkla giymeyi tercih ettikleri On markalı kazak modelleri, asimetrik kesimleri ve kaliteli kumaş dokuları ile daha özenli bir görünüm elde etmeyi sağlıyor. Çabasız şıklığın en önemli parçaları arasında yer alan kazaklar; hırkalar, pantolonlar, taytlar ve eteklerle birlikte kullanılabiliyor. Markaya ait pantolonlar, her yaş grubundan kadının severek giydiği kıyafetler arasında bulunuyor. Üst giyim parçaları ile birlikte kombinlenebilen pantolon modelleri, fermuar detayları ile kadınların tarzlarını yansıtmalarına olanak sağlıyor. Büzülebilir bel kısımlarıyla rahatlık sağlayan ürün seçenekleri her mevsimde güvenle giyilebiliyor. On markalı taytlar ise cepli ve beli lastikli modelleri ile hareket etme özgürlüğü sunuyor.

Ürünleri Sırala
Toplam: 32 ürün
Görünüm:
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.