BURATTİ İLKBAHAR / YAZ KOLEKSİYONU

BURATTI ERKEK MODASINDA İTALYAN STİLİ

Erkek giyimin yeni gözdesi Buratti, tepeden tırnağa şık kombinler için Çetin Family güvencesinde alıcısıyla buluşuyor.
Çalışkan, dinamik ve centilmen modern erkeğin giyim tercihi Buratti, spor giyimden klasik giyime,
parfümden valize kadar her mevsime ve her moda uygun geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Buratti

Günümüz trendleri ve İtalyan tasarımcılardan esinlenerek hazırlanmış; geniş kreasyon çeşidinden gömlek, t-shirt, pantolon, jeans, yelek, süveter, kazak, mont, ayakkabı, valiz, parfüm ve daha pek çok ürün kategorisi bulunan Buratti, 2020 İlkbahar-Yazkoleksiyonuyla da erkek giyiminde iddiasını sürdürüyor.

Buratti 2020 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nun anahtar parçaları modern görünümlü gömlek formundaki ceketler, klasik pantolonlar, özel yüksek bükümlü krep dokulara sahip koton t-shirtler, özel desen çalışmalarıyla dikkat çeken gömlekler ve yine karakterli tavrını koruyarak keten gömleklerle kombinlenebilen fit takımlar ön plana çıkıyor.

Buratti
Buratti

İtalyan tasarımcıların bilgi ve tecrübelerinden yararlanılarak hazırlanan koleksiyona ait renk ve desen kombinasyonlarından size en uygununu görmek için Buratti 2020 İlkbahar- Yaz Koleksiyonu’nu hemen inceleyin. Buratti birbirinden trend desen ve renkleri, erkek giyiminde kalite ile buluşturuyor.

Her stile hitap eden Buratti, güçlü kombinlerin iddialı parçalarını sizlere sunuyor. Erkek giyiminde, casul, spor, klasik her tarzda geniş ürün seçenekleriyle zamansız ve şık bir görünüm vaat ediyor.

Buratti
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.